• KONTAKTUJTE NÁS +421 940 510 693

 • Divízia spoločnosti STOFINGSTAV ĽAHKÉ OCEĽOVÉ KONŠTRUKCIE – STS EASY BUILD je novovzniknutá divízia na výstavbu stavieb z ĽAHKEJ OCEĽOVEJ KONŠTRUKCIE (ĽOK). Aj ked je táto divízia nová nemôžeme povedať že by sme v tomto odvetví boli nováčik a nevedeli čo robime.

  Ľahké oceľové konštrukcie sú náhradou akéhokoľvek systému výstavby a sú jeho jednoduchšou a lacnejšou alternatívou. V systéme výstavby za pomoci ĽOK Vám vieme ponúknuť výstavbu rodinných domov , kancelárskych budov , bytových domov , garáží ale jednoznačne najlepšie využitie ĽOK je pre NADSTAVBY BUDOV a to kvôli lahkosti čiže nezatažovaniu starej budovy a jednoduchosti montáže .

  MÁTE už hotový projekt na Váš dom , Vašu budovu , kanceláriu , prístavbu či nadstavbu na iný konštrukčný systém? TO NIEJE ŽIADNY PROBLÉM  🙂 Pošlite nám ho a my Vám povieme ako ho vieme zjednodušiť a navrhnúť do nášho systému. Náš projekčný tím ho prerobí do systému STS EASE BUILD,  my Vám ho naceníme a je len na Vás ako sa rozhodnete (my už vieme že to stoji za to 🙂 ), sme tu pre Vás a Vašu spokojnosť.

  V tejto divízií si Vás dovolíme ešte upozorniť na pár základných výhod

  JEDNODUCHOSŤ – RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY – ŠETRENIE NÁKLADOV – NÍZKA HMOTNOSŤ – PRESNOSŤ VÝSTAVBY – BLBOVZDORNOSŤ – ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ – TRVÁCNOSŤ – VŠESTRANNÁ VYUŽITEĽNOSŤ

  Naša ĽOK príde na stavbu už zmontovaná a  jednoduchým spôsobom sa postaví do hotového stavu a následne je veľmi presným spôsobom riešené opláštenie a výplne  – JEDNODUCHOSŤ .

  Vyhnete sa dovozu veľkého množstva materiálov a tzv mokrému procesu. V porovnaní so stavbou murovanou naši pracovníci prídu   na dvoch kamiónoch ( jeden s konštrukciou , druhy s oplaštením a izoláciami),  kdežto pri murovanej stavbe , murivo  pride na 5 kamionoch k tomu piesok štrk, cement malta a všetko ostatné… následne spracovanie, betonáže , búranie muriva pre inštalacie narozdiel od toho, že ĽOK má otvory pre inštalácie  vynechané priamo v konštrukcií. Následne odvoz odpadu a pod. –  ŠETRENIE NÁKLADOV.

  My postavíme hrubú stavbu Vašej  budovy za niekolko dní. Výstavba klasickou metodou je zdĺhavá –  RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY.

  Naša stavba v porovnaní so stavbou murovanou je zhruba 5 násobne ľahšia, cca pri 100 tonach klasickej stavby naša stavba váži cca 20 ton – NÍZKA HMOTNOSŤ čo samozrejme opät ŠETRÍ NÁKLADY . Lebo doviezt 20 alebo 100 ton materialu je veľký rozdiel.

  Nehovoriac otom,  že pri našej výstavbe dosahujeme presnosť na 2 mm a nikdy sa Vám nestane, že roh nieje rohom,  stena nieje rovná , obklady nebudá sedieť a  dlažba bude s dorezmi – PRESNOSŤ VÝSTAVBY

  A hlavne pre všetkých ktorý sa podielaju na výstavbe je to BLBOVZDORNOSŤ pretože na rovnú stenu a do pravého uhla sa už nema čo “pokašlať”.  😀

  V každom prípade musíme poukázať aj na to že vzhľadom k tomu,  že naše konštrukcie su vyrábané z pozinkovanej ocele, oplaštenie je sádrové a výplň je minerálna hovorime o úplne zdravom bývaní –  ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ a TRVÁCNOSŤ.  Pretože pozinkovanú oceľ nám škodci nezožerú a hrdza tiež nie. No a ako sme spomínali využitelnosť tak tu mame ozaj velmi široku škálu využitia.

  ÁNO o tomto všetkom by sme vedeli pisať veľmi dlho  ale my sa s Vami radšej  porozprávame osobne a a na všetky Vaše otázky radi odpovieme. Tešime sa na Vás a na Vaše projekty, ktoré Vám zhmotníme v skutočnosť.

  Názornú ukážku ako náš systém funguje si môžete pozrieť vo videu : 

  V referenciách tejto divízie si Vám dovoľujeme predstaviť niekoľko nami realizovaných stavieb :

  Nadstavba hotela Max Inn, Bratislava

  Rodinný dom, Nitra

  Polyfunkčná budova, Viedeň

  Kino Úsmev, Hlohovec

  Strecha, Nitra

  Rodinný dom, Golianovo

  Schodisko OD Prior, Považská Bystrica

  Rodinný dom, Horné Hámre

  Rodinný dom, Štiráre

  Rodinný dom, Bojničky

  Penzión, Veľký Meder

   

  Ďaľšie projekty

   

  Akékoľvek otázky alebo dotazy môžete konzultovať s našim kolegom

  Laura Viskupová

  viskupova@stofingstav.sk

  + 421 940 510 693